زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۰ مهر ساعت 15:57 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۷/۳۰ ساعت 11:25    تعداد بازدید: 250    کد مطلب: 66504

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در بازدید از بیماستان عالی نسب عنوان کرد:
تامین اجتماعی یک سرمایه اجتماعی است


نماینده محترم ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه محبوب تبریز در بازدید از بیمارستان استاد عالی نسب تبریز ضمن اشاره به اینکه بیمه تامین اجتماعی نوعی سرمایه اجتماعی است گفت: بیمارستان های مجهز وابسته به این سازمان از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند.

وی با بیان اینکه احداث و تجهیز مراکز درمانی مجهز در سطح استان مطالبه بحق مردم از مسئولان است خاطر نشان کرد ؛ سازمان تامین اجتماعی یکی از مجموعه های ارزشمندی است که با مراکز درمانی بسیار مجهز و به پشتوانه کارکنان سختکوش ؛ به بیماران تحت پوشش با کمترین هزینه ارائۀ خدمت می نماید.

حجت الاسلام و المسلیمن آل هاشم با تاکید برارتقای کیفیت خدمات انجام یافته تصریح کرد: ناهماهنگیهای محسوس بین اداراتی از قبیل آب ، برق و شهرداری مشکلات عدیده ای را متوجه  مراکز درمانی کرده است که امیدواریم با رفع آنها سطح خدمات درمانی این مجموعه نیز ارتقا یابد.

وی با اشاره به عدم تحقق وعدۀ هیئت دولت در سفر اخیر استانی مبنی بر راه اندازی بخشهای پیوند کبد در تبریز تاکید کرد : بسیاری از بیماران نیازمند پیوند اعضا برای درمان خود مجبور هستند به استانهای دیگر مراجعه کنند که این موضوع علاوه از تحمل مشقات دوران درمان ؛باعث تحمیل هزینه های گزاف به خانواده های آنان گردیده و در این خصوص مسئولان ذیربط باید با حساسیت بیشتری موضوع را پیگیری و حل مشکل نمایند.

در ادامۀ این گفتگو دکتر نیکنامی مدیر درمان تامین اجتماعی آذربایجان شرقی  با اشاره به تعداد 35 هزار بیمار بستری در سال 96 متذکر گردید بار مراجعات بیمه شدگان محترم  بدلایل مختلفی از قبیل خدمات متنوع و پیشرو ، رایگان و همچنین قطبیت آذربایجان شرقی در شمالغرب کشور در سطح بالایی قرار دارد و انشاالله با احداث بیمارستان 327تختخوابی خاوران در آیندۀ نزدیک شاهد ارتقای سطح و ظرفیت ارائه خدمات درمانی خواهیم بود.

وی با اشاره به تعداد 18000 عمل جراحی انجام شده در سال گذشته ؛ انجام اینترونشنالهای قلبی و مغزی را از جمله موفقیتهای بیمارستان استاد عالی نسب برشمرد و گفت: از این تعداد 816 مورد جراحی قلب و 4900 موردآنژیوگرافی صورت گرفته است.



به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha