زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۵ اسفند ساعت 02:15 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ ساعت 09:43    تعداد بازدید: 129    کد مطلب: 76144

بازدید مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از کمیسیون پزشکی و مدیریت درمان آذربایجان شرقی


 دکترمحمد حسن زدا سرپرست سازمان تأمین اجتماعی در دیدار از مدیریت درمان و کمیسون پزشکی آذربایجان شرقی اظهارکرد: باوجود مشکلاتی که ازنزدیک مشاهده کردم اما نجابت مردم تبریز مانع از رفتارهای تند مردمی بوده و باید به این نجابت با رفع مشکلات پاسخگو باشیم.

وی تاکید کرد:مشکل ساختمان کمیسیون پزشکی استان با وجود کمبود اعتبارات مالی باید با روشهای ابتکاری و لو با مشارکت مردمی حل شود و این وضعیت شایسته بیمه شدگان نمی باشد.

سرپرست سازمان تامین اجتماعی با تقدیر از همکاران تامین اجتماعی استان یادآور شد: تلاش ما این است که مشکلات استان را حل کنیم تا بتوانند خدمات بهتری ارائه نمایند.

وی خاطرنشان کرد:صمیمت و همکاری خوبی دراستان وجود دارد که امیدوارکننده است و جای تشکر دارد.

دکترنیکنامی مدیر درمان استان هم در این دیدار با اشاره به وضعیت خدمات درمانی تامین اجتماعی استان گفت:آذربایجان شرقی با وجود پیشینه انقلابی و سابقه درخشان در دفاع مقدس و مردمی شایسته در زمینه خدمات تامین اجتماعی درحوزه درمان از محرومترین استانها است.

وی همچنین افزود: توجه به توسعه اداری و تامین بودجه لازم  از الویتها می باشد و مشکلات مربوط به فضای فیزیکی باید حل و فصل شود تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم.به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha