زمان انتشار: ۱۳۹۳ يکشنبه ۹ شهريور ساعت 12:45 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۳/۶/۹ ساعت 12:44    تعداد بازدید: 10121    کد مطلب: 7543

خدمات ارائه شده در بیمارستان 29 بهمن


این بیمارستان مشتمل بر 9 بخش بستری ، اتاق عمل و CSR، درمانگاه های تخصصی ، بخشهای پاراکلینیکی، درمانگاه عمومی و اورژانس میباشد .

اتاق عمل و CSR : تکنیک های پیشرفته جراحی از جمله انجام اعمال جراحی لاپاراسکوپی تشخیصی و درمانی و هیستروسکوپی تشخیصی و درمانی، کلپوسکوپی، استفاده از لیگاشور در اعمال جراحی و استفاده از ویال های میکروبی در بخش CSR جهت اطمینان از استریلیزاسیون ازجمله امتیازات بخش های مذکور می باشد.

بخشهای بستری : بخش دیالیز -  بخش داخلی و جراحی- بخشNICU - بخش نوزادان - بخش کودکان  -  بخش ICU- بخش جراحی زنان- بخش زایمان و لیبر - بخش پست پارتوم- بخش چشم

بخش دیالیز : این بخش با 16 تخت بستری جانبی و 16 دستگاه دیالیزFresenius Mediced care 4008 B راه اندازی و آماده ارائه خدمات به بیماران دیالیزی می باشد .

بخش داخلی و جراحی : این بخش با14 تخت بستری اصلی جهت ارائه خدمات تخصصی به بیماران داخلی وجراحی  مورد بهره برداری قرار گرفت.

بخش NICU : بخش ویژه NICU با 4 تخت و یک تخت ایزوله که اتاق ایزوله مجهز به دستگاه ضدعفونی کننده هوا با سیستم هشدار دهنده می باشد.

بخش ICU: این بخش ویژه با سه تخت در سال 1391 افتتاح و راه اندازی گردیده است و هم اکنون فعالیت می نماید.

 

بخش نوزادان : این بخش شامل 6  تخت انکوباتور و 12 کات نوزاد  می با شد.                          

 بخش کودکان : این بخش با 12 تخت بستری اصلی مورد بهره برداری قرار گرفت  .

بخش جراحی زنان : این بخش با 24 تخت بستری اصلی مشغول فعالیت  می با شد .

بخش زایمان و لیبر : این بخش با 3 تخت زایمان و 7 تخت لیبر مشغول فعالیت می با شد . جهت ترویج زایمان طبیعی و شیردهی ، قبل از زایمان و در مدت بارداری کلاس های آموزشی جهت مادران باردار تشکیل می شود که آموزش های لازم در این کلاس ها توسط متخصصین زنان و زایمان و کارشناسان داده می شود . تماس پوست به پوست مادر و نوزاد ، بلافاصله پس از تولد و آموزش های لازم در این بخش انجام می گیرد .

بخش پست پارتوم : این بخش با 20 تخت بستری اصلی و 6 تخت پست لیبر   مشغول فعالیت می باشد . سیستم مدار بسته جهت آموزش شیردهی به مادران ، رومینگ نوزاد ، واکسیناسیون بدو تولد در اتاق واکسیناسیون از جمله فعالیت های این بخش است .

 

بخشهای پارا کلینیکی :
 

  •  آزمایشگاه و بانک خون
  •  رادیولوژی ، سونوگرافی و ماموگرافی
  •  داروخانه
  •  اکو کاردیوگرافی و تست ورزش
  •  ادیومتری و اپتومتری

 

درمانگاه های تخصصی : 

 درمانگاه قلب- درمانگاه گوش ، حلق و بینی - درمانگاه چشم- درمانگاه اعصاب و روان - درمانگاه داخلی - درمانگاه مغز و اعصاب- درمانگاه  فوق تخصصی نوزادان- درمانگاه زنان و مامائی- درمانگاه عفونی - درمانگاه جراحی عمومی-درمانگاه کودکان - درمانگاه ارولوژی-  درمانگاه ارتوپدی- درمانگاه بیهوشی- درمانگاه دیابت

 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha